O stronie „Możemy jeszcze więcej!”!

Szanowni Państwo,

W okresie od września do grudnia 2015 roku w ramach projektu „Możemy jeszcze więcej!” regularnie spotykaliśmy się w krakowskich instytucjach kultury, gdzie wspólnie spędzaliśmy czas, stwarzając naszym podopiecznym, wymagającym szczególnego wsparcia w rozwoju, okazje do przeżycia nierzadko swoich pierwszych przygód ze sztuką, muzyką klasyczną oraz kinem i teatrem.

Przygotowując projekt „Możemy jeszcze więcej!” kierowaliśmy się przekonaniem, że kwestia przezwyciężenia istniejących barier, związanych z uczestnictwem rodzin wychowujących niepełnosprawne dziecko w ofercie krakowskich instytucji kultury, nie jest rzeczą skomplikowaną. Realizacja poszczególnych działań tylko utwierdziła nas w tym przekonaniu. Liczyliśmy na to, że pokazując Państwu ogromną gamę możliwości, jakie oferują krakowskie muzea, kina, teatry oraz instytucje promujące muzykę klasyczną, zachęcimy Państwa do regularnego korzystania z nich we własnym zakresie. Informacje zwrotne, które dotychczas pozyskaliśmy od Państwa, wskazują na to, że cel ten udało nam się zrealizować.

Ponieważ projekt „Możemy jeszcze więcej!” dobiega końca, w imieniu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Krakowie chcemy raz jeszcze zaprosić Państwa do dalszego eksplorowania barwnej i niewyczerpanej oferty krakowskich instytucji kultury, skierowanej do rodzin z dziećmi, w tym również do rodzin wychowujących dzieci niepełnosprawne. 

ZDJ1

Niniejsza strona powstała po to, aby ułatwić Państwu dostęp do propozycji owych instytucji. Zamierzamy systematycznie gromadzić w tym miejscu informacje związane z wydarzeniami kulturalnymi, odbywającymi się w Krakowie oraz okolicznych miejscowościach, skierowanymi do dzieci wymagających szczególnego wspierania w rozwoju. Zachęcamy Państwa do systematycznego zaglądania tutaj w celu poszukiwania inspiracji dotyczących spędzania wolnego czasu.

Znajdą  Państwo w tym miejscu również informacje na temat spotkań z kulturą, organizowanych przez nas. Mocno liczymy na to, że w najbliższej przyszłości jeszcze nie jeden raz spotkamy się, aby wspólnie bawić się muzyką, sztuką, kinem i teatrem. Do zobaczenia wkrótce!

Dyrekcja i Kadra Pedagogiczna

Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

„Ośrodek Wspierania Rozwoju Dziecka”

 – Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Krakowie –

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s